Najczęściej zadawane pytania

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ten temat, przeczytaj Regulamin serwisu

Serwis aktualizowany jest raz w miesiącu – zawsze na koniec miesiąca, po ukazaniu się nowego wydania publikacji Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach.

Wydawcą serwisu jest Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Redakcja Publikacji Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach  współpracuje ze specjalistami i ekspertami mającymi wieloletnią praktykę przy pozyskiwaniu środków z budżetu Unii Europejskiej. Są to pracownicy firm konsultingowych, jednostek samorządowych, fundacji, kancelarii prawnych i firm doradczych.

 
Aby poznać kilku z naszych ekspertów, proszę kliknąć tutaj

Oto jak, krok po kroku, zacząć korzystać z serwisu i publikacji Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach:

  • Proszę kliknąć w „OFERTA” i wybrać odpowiednią dla siebie. W formularzu rejestracyjnym proszę wpisać dokładnie wszystkie swoje dane (pola oznaczone * są obowiązkowe). 
  • Proszę zwrócić uwagę na poprawność wpisanego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu na przycisk "wyślij", wyślemy emailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  • Na podany przez Państwa adres e-mail przyjdzie wiadomość, a w niej login i hasło. Po kliknięciu w LOGOWANIE (prawy górny róg strony) proszę wpisać swój login i hasło w odpowiednie rubryki, następnie proszę kliknąć Zaloguj.

 

E-mail wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zawiera on indywidualną nazwę użytkownika login i hasło, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z serwisu.

 

W przypadku, gdy zapomną Państwo, jak brzmi login, proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl lub telefonicznie: 22 518 29 29.

W tym przypadku proszę kliknąć tutaj. Po wpisaniu swojego adresu email, zostanie automatycznie wysłane do Państwa nowe hasło (przyjdzie na Państwa adres email).

W każdej chwili można zrezygnować z korzystania z serwisu i publikacji Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach. Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl, telefonicznie: 22 518 29 29 lub faksem 22 617 60 10.

Aby się z nami skontaktować, proszę wysłać e-mail na adres: funduszeunijne@wip.pl. 
W sprawach subskrypcji proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta: cok@wip.pl, 
tel. 22 518 29 29, faks 22 617 60 10. 

Adres: 
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa

Telefon do Centrum Obsługi Klienta

  • 2 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 8 - 17

Po godzinach pracy COK prosimy o kontakt drogą mailową na cok@wip.pl.

E-mail

Dane kontaktowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel