WYDANIE ONLINE

Wprowadzenie w życie przepisów rozporządzenia o ochronie danych osobowych nastąpi już za moment. Od 25 maja każdego z przedsiębiorców działających nie tylko na terenie Polski, ale i całej Unii Europejskiej obowiązywać będą przypisy o ochronie danych osobowych. Dlatego koniecznie sprawdź, co musisz wprowadzić w Twoim przedsiębiorstwie, tak żeby spełnić wymogi RODO i nie być pociągniętym do odpowiedzialności finansowej.

czytaj więcej »

Pytanie: Jakie są możliwe formy wdrożenia wyników badań przemysłowych i prac rozwojowych realizowanych w ramach Innomoto? Czy będę mógł rozpocząć realizację projektu przed rozstrzygnięciem konkursu?

czytaj więcej »

Pytanie: Od stycznia 2018 roku jako jednostka mikro muszę wysyłać VAT JPK, a potem również inne ewidencje na żądanie US. Czy ma to znaczenie w odniesieniu do realizowanego projektu z EFS?

czytaj więcej »

Wypełniając wniosek o dofinansowanie projektu z funduszy europejskich, spotykamy się z koniecznością wypełniania rubryk dotyczących zgodności przedsięwzięcia z politykami unijnymi. Czym jednak są wspomniane polityki unijne? W artykule rozwiewamy wszelkie wątpliwości na ten temat.

czytaj więcej »

wiper-pixel